Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:13:47

Презентовано відеозбірник "Село над Десною. Шестовиця"

31.03.2017   08:05

30 березня, на прес-брифінгу презентували відеокнигу про одне з мальовничих місць Чернігівського району – село Шестовиця.

Заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Андрій Курданов детально проанонсував відеозбірник. Паралельно з його розповіддю гості заходу також мали змогу переглянути презентаційний відеоролик.

– Першочергово нам самим важливо зрозуміти, чим же ми цікаві та що у нас є унікальне, чим ми зможемо зацікавити й інших. І вже тоді розвивати туризм та знайомити широкий загал з історичним і культурно-мистецьким надбанням краю, – наголосив Андрій Курданов.

У збірнику представлені відеозрізи та фотоматеріали про археологічні роботи та знайдені у ході них знахідки, пам’ятки архітектури, а також біографії видатних особистостей, чиє життя пов’язане з селом над Десною.

Крім того, згадуються культурні заходи та фестивалі, що відбувалися у Шестовиці, а також зйомки улюблених фільмів, найвідоміший з яких «В бій ідуть самі «старі»».

Відеозбірник – не для продажу, його передадуть до шкіл та бібліотек району. Частину примірників під час заходу передали Шестовицькому сільському голові Сергію Медведєву.

Під час презентації Андрій Курданов приділив значну увагу й іншим історичним куточкам Чернігівського району — Павлівці, Седневу та Боромикам, про які вже також відзнято подібні відеосюжети.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини