Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 22:35:17

Дитячий ансамбль бального танцю "Шанс" переможець хореографічного конкурсу "Ми - діти України"

29.03.2017   07:45Агенцiя

6 березня 2017 року в місті Києві відбувся Всеукраїнський дитячий хореографічний конкурс «Ми – діти України», у якому взяли участь і юні обдарування Ніжинської дитячої хореографічної школи – молодша група дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Шанс»

Організатор хореографічного конкурсу – ТОВ «ПРАЙМ КОМПАНІ», організатор дитячих конкурсів та фестивалів.

Мета проведення конкурсу – творчий розвиток особистості; естетичне виховання підростаючого покоління, підтримка і розвиток творчих здібностей, самодіяльної творчості, підвищення творчої активності дітей і підлітків, організація їх дозвілля і активного відпочинку; обмін досвідом і художніми досягненнями творчих колективів України, підвищення  професійної майстерності керівників дитячих творчих колективів; розширення кругозору та інтелектуального рівня дітей і молоді України.

Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» Ніжинської дитячої хореографічної школи (керівник – Ірина Мірошник) – творчий колектив, відомий не лише в місті Ніжині, але й далеко за його межами.  Це колектив, що плідно  працює  на  благо  розвитку    міста Ніжина  та  його  громади, з честю  прославляє рідну Чернігівщину та Україну  своїми досягненнями в галузі культури та мистецтва. Творча діяльність колективу спрямована на збереження, розвиток та широку пропаганду спортивного бального танцю.

Молодша група дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Шанс» впевнено крокує до вершин хореографічного олімпу, демонструючи високу виконавську майстерність на обласних, всеукраїнських та міжнародних  фестивалях/конкурсах.

Серед вагомих здобутків молодшої групи колективу лише у 2016- 2017 роках:

- ГРАН-ПРІ номінація «Бальна хореографія»ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячо-юна цької творчості «Музичне Різдво»   (смт. Верховина Івано-Франківської області, 2017 р.);

- І місцеХ Міжнародного багатожанрового фестивалю мистецтва «ArtTalentFest» (м. Київ, 2016 р.)

- Бронзовий диплом І Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси» (м. Ніжин, 2016 р.);

- І місцев номінації «Хореографія»Всеукраїнського хореографічно-вокального конкурсу «ТВІЙ ОЛІМП» (м. Київ, 2016 р.);

- І місце в номінації «Спортивний бальний танець» та ІІ місце в номінації «Стилізація народного танцю» обласного фестивалю-конкурсу хореографії «Надія – 2016» серед хореографічних колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Чернігівської області  (м. Чернігів, 2016 р.) та ін.

Всеукраїнський дитячий хореографічний конкурс «Ми – діти України» зібрав талановитих  танцюристів з різних регіонів України.  Поважне журі під головуванням заслуженої артистки України В.П.Поклад високо оцінило виступ юних ніжинців: у номінації «Спортивна бальна хореографія» /молодша група/ Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» Ніжинської дитячої хореографічної школи здобув почесне І місце.

Учасники молодшої групи дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Шанс» Ніжинської дитячої хореографічної школи  (а це 24 талановитих хлопчиків та дівчаток)  не приховують радості від перемоги. Вони повернулися до рідного Ніжина з  високою нагородою, пам’ятними іменними дипломами та незабутніми враженнями.

 Вітаємо молодшу групу дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Шанс» та  їх талановитого викладача-балетмейстера Мірошник І.О. із   заслуженою перемогою, бажаємо подальших творчих успіхів  та здійснення бажань!

Ніжинська дитяча хореографічна школа

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини