Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 18:18:29

Привітали майстрів сцени з професійним святом

27.03.2017   17:48Агенцiя

У всьому світі сьогодні, 27 березня, відзначають Міжнародний день театру.

З професійним святом майстрів сцени Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка привітали перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександр Левочко.

– Нехай ваша робота приносить вам задоволення і винагороду повними залами та любов’ю публіки. Бажаю творчих звершень, створення і впровадження нових ідей, – звернувся до присутніх Валентин Мельничук.

– Минулого року, завдяки наполегливій праці, ви заявили про себе всій Україні. Зараз наша мета, щоб про нас почули в Європі, а потім – і у всьому світі. Я впевнений, в майбутньому театр займе високе місце в галузі світового мистецтва, – привітав колектив закладу Олександр Левочко.

Працівники театру отримали відзнаки обласної державної адміністрації, обласної ради та Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток культури і театрального мистецтва та з нагоди Міжнародного дня театру Почесну грамоту обласної державної адміністрації отримав:

Брагід Едуард Михайлович – артист-вокаліст, провідний майстер сцени комунального підприємства «Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка» Чернігівської обласної ради.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

Бойко Світлані Євгенівні – артистці драми, провідному майстру сцени комунального підприємства «Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка» Чернігівської обласної ради;

Рощаку Олексію Борисовичу – головному диригенту комунального підприємства «Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка» Чернігівської обласної ради.

На знак визнання таланту і самовідданої праці на ниві театрального мистецтва, значний внесок у зміцнення духовності українського народу Валентин Мельничук урочисто вручив артистам драми вищої та першої категорій комунального підприємства «Чернігівський обласний академічний український музично – драматичний театр імені Т.Г. Шевченка» Чернігівської обласної ради Євгену Бондару та Сергію Пунтусу почесні грамоти та відзнаки представницького органу Придесення.
  
Також з нагоди відзначення професійного свята шевченківці підготували театралізовану програму.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини