Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 18:49:25

Презентовано збірку прози лауреатів премії імені Михайла Коцюбинського

23.03.2017   08:07Агенцiя

У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. М. Коцюбинського 22 березня, презентували збірку «Антологія творів лауреатів премії імені М. Коцюбинського. Проза», упорядковану науковими співробітниками музею.

Видання готувалося до 20-річчя заснування однойменної премії та на вшанування 150-ї річниці від дня народження Михайла Коцюбинського, яка відзначалася у 2014 році. Того ж року вийшов друком перший том книги, присвячений поетичній творчості лауреатів.

У презентованій збірці представлені прозові твори понад 20 авторів, які в різні роки удостоєні поважного звання лауреата премії. Більшість доробків вирізняються тонкою ліричністю, любов’ю до природи, людини, рідного краю.

– Сподіваюсь, що така антологія буде ще перевидана та доповнена творами тих авторів, які отримали звання лауреата після упорядкування книги. Кожен з них гідний цього, – наголосила голова обласної організації Національної спілки письменників України Ганна Арсенич-Баран.

На працю кожного письменника в середньому відведено 20-25 сторінок та невелика довідкова стаття з фотографією. Автори мали право самостійно вибрати твір для видання. Доробки лауреатів, які пішли з життя, вибирали упорядники.

Видання розраховане на широке коло читачів.

– Читати книгу я рекомендую і старшим поколінням, і молоді. Вона змушує переживати особливі почуття та емоції, – додав поет і прозаїк, лауреат премії імені Михайла Коцюбинського Олексій Брик.

«Антологія творів лауреатів премії імені М. Коцюбинського. Проза» — одна з книг, які надруковано у 2016 році коштом обласного бюджету в рамках Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки за результатами конкурсу рукописів місцевих авторів.

Світ побачили 200 примірників збірки. Переважна частина накладу передана бібліотекам та освітнім установам області.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини