Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 20:46:00

Олімпійський настрій піаністки

22.03.2017   08:05Агенцiя

Талановита учениця школи мистецтв при Чернігівському музичному училищі ім. Л.М. Ревуцького Альона Журба (клас педагога Олени Воронової), творчою долею якої опікується Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», здобула найвищий бал серед 40 учасників на обласному конкурсі піаністів, який днями завершився в Чернігові.

Юна піаністка блискуче виконала 2 частини Сонати В. Моцартв фа мажор, «Багатель» А. Лядова і концертний етюд Б. Сметани.

Ця перемога, як і цілеспрямованість, працездатність та постійне творче зростання дівчинки , дають надію на шанс у Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни», що відбудеться в Києві з 5 по 9 квітня 2017 р.

На думку фахівців, Альона здатна на належному рівні представляти не тільки Чернігів, а й країну. Адже влітку 2016 року вона виступала на Міжнародному конкурсі FLAME у Паризькій консерваторії, де отримала 1 місце та схвальні відгуки міжнародного журі.

Це не єдина її перемога - минулого року дівчинка здобула 5 перших місць на конкурсах різних рівнів. У 2017 р. впродовж одного місяця виборола 4 перемоги, три з яких на Міжнародних конкурсах. Серед них найвизначніша - 2 премія на Міжнародному конкурсі піаністів СІаvіСоІоgnе, що відбувся у Вищій школі музики і танцю (аналог наших консерваторій) у м. Аахен, Німеччина.

http://www.kuchma.org.ua/fund/foundation/18150/

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини