Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 16:53:22

Циркове мистецтво на Чернігівщині є!

16.05.2012   07:26Агенцiя

Від скоморохів доби Київської Русі – до сучасних акробатів, еквілібристів та ілюзіоністів. Мистецтво цирку з’явилося на території України ще в 11 сторіччі і з того часу завойовує серця мільйонів прихильників. Нове джерело радощів та сміху на цьому тижні почало бити ключем у Менському районі. Саме тут вперше на Чернігівщині проходив Відкритий мандрівний фестиваль-конкурс циркового мистецтва “Сіверська феєрія”.

Сьогодні на Чернігівщині існує більше десятка дитячих циркових колективів, в яких діти, починаючи з 4-5 років, оволодівають азами акробатики, гімнастики, еквілібристики, жонглювання. Батьки і діти обирають саме цей вид мистецтва не випадково: цирк – радість та сміх, веселощі та гарний настрій, одним словом – свято. В цьому році за сприяння обласної державної адміністрації на Чернігівщині з’явилося нове свято під назвою “Сіверська феєрія.”

Фестиваль “Сіверська феєрія” – мандруючий. Вперше він проведений у Менському районі і для цього є вагомі причини. Макошинська “Юність”, а згодом і Менська “Фієста” стали візитівкою Чернігівщини. Ці діти представляють нашу область по всій Україні і закордоном.

В першому на Чернігівщині фестивалі-конкурсі циркового мистецтва також брали участь Чернігівські дитячі колективи “Тріумф”, “Скоморохи”, “Менестрелі”, Щорська “Світлана”, Носівський “Кол Арт”. До нас завітали і численні гості – аматорські циркові колективи з Харкова, Полтави, Сум, Брянська та Гомеля. Організатори заходу не виключають, що вже в наступному році фестиваль стане Міжнародним і коло учасників значно розшириться.

Протягом трьох днів проходила конкурсна фестивальна програма. Діти хвилювалися і намагалися показати журі все чого навчилися, а глядачам подарувати радість та свято.

http://chodtrk.com.ua/?p=3688

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини