Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 20:10:48

Циркове мистецтво на Чернігівщині є!

16.05.2012   07:26Агенцiя

Від скоморохів доби Київської Русі – до сучасних акробатів, еквілібристів та ілюзіоністів. Мистецтво цирку з’явилося на території України ще в 11 сторіччі і з того часу завойовує серця мільйонів прихильників. Нове джерело радощів та сміху на цьому тижні почало бити ключем у Менському районі. Саме тут вперше на Чернігівщині проходив Відкритий мандрівний фестиваль-конкурс циркового мистецтва “Сіверська феєрія”.

Сьогодні на Чернігівщині існує більше десятка дитячих циркових колективів, в яких діти, починаючи з 4-5 років, оволодівають азами акробатики, гімнастики, еквілібристики, жонглювання. Батьки і діти обирають саме цей вид мистецтва не випадково: цирк – радість та сміх, веселощі та гарний настрій, одним словом – свято. В цьому році за сприяння обласної державної адміністрації на Чернігівщині з’явилося нове свято під назвою “Сіверська феєрія.”

Фестиваль “Сіверська феєрія” – мандруючий. Вперше він проведений у Менському районі і для цього є вагомі причини. Макошинська “Юність”, а згодом і Менська “Фієста” стали візитівкою Чернігівщини. Ці діти представляють нашу область по всій Україні і закордоном.

В першому на Чернігівщині фестивалі-конкурсі циркового мистецтва також брали участь Чернігівські дитячі колективи “Тріумф”, “Скоморохи”, “Менестрелі”, Щорська “Світлана”, Носівський “Кол Арт”. До нас завітали і численні гості – аматорські циркові колективи з Харкова, Полтави, Сум, Брянська та Гомеля. Організатори заходу не виключають, що вже в наступному році фестиваль стане Міжнародним і коло учасників значно розшириться.

Протягом трьох днів проходила конкурсна фестивальна програма. Діти хвилювалися і намагалися показати журі все чого навчилися, а глядачам подарувати радість та свято.

http://chodtrk.com.ua/?p=3688

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.