Юні артисти з Чернігівщини здобули заслужені відзнаки у фіналі дитячого конкурсу "Перлина Fest"
Нещодавно, відбувся фінал Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Захід організований за підтримки Української асоціації районних та обласних рад.
Головна мета конкурсу – показати широку культурну різноманітність України, а також налагодити комунікацію з молоддю інших країн.
У рамках проведення фестивалю діти віком від 7 до 17 років представляли свої творчі доробки у чотирьох категоріях: оригінальний, автентичний, танцювальний та пісенний жанри.
Окремо від Асоціації була створена номінація «Перлина громади», де відзначені номери, що найбільш глибоко та яскраво демонструють культурно-історичну спадщину місцевості, представленої конкурсантами.
Так, у номінації «Перлина громади» були відзначені:
1.Бокова Дар’я, м. Глухів, Сумської області, номер «Глухів – погляд крізь століття».
2.Танцювальний ансамбль «Менщина», м. Мена, Чернігівської області номер «Менська полька».
3. Євглевська Анастасія, с. Обичів, Прилуцький район, Чернігівської області вокальний номер «Прилуцький край».
4. Бондар Вероніка, смт.Нікольське, Донецької області, вокальний номер «Колискова».
У категорії «Оригінальний жанр»переможцями визнані:
I. місце — Нараєва Владислава (м.Київ);
II. місце -Нагорний Володимир (м.Київ);
III. місце — гурт «Львівські віртуози» (м.Львів).
У номінації «Автентичний жанр»:
I. місце – нар.фолк.гурт «Ярославна» (м.Путивль, Сумської області);
II. місце – нар.фолк.гурт «Чорнобривець» (смт Шишаки, Полтавської області);
III. місце — ансамбль шумових інструментів «Кумасики» (с.Шкарівка, Білоцерківський р-н, Київської обл.).
У пісенному конкурсі першість здобули:
I. місце – Рибарук Анастасія (м.Київ);
II. місце – Карина Лисак (м.Київ);
III. місце — Вернигора Віолета (м.Кропивницький).
Переможцями танцювального конкурсу стали:
I. місце – не присуджувалось
II. місце – танцювальна група «Менщина» (м.Мена, Чернігівська обл.);
III. місце — хор.гурт сучасного танцю «Спарта» (м.Канів).
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression