Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 03:30:22

Акція "Від серця до серця" пройшла у Чернігові

08.05.2012   14:29Агенцiя

Благодійність – це слово асоціюється з допомогою, з добрим серцем, з безкорисністю, з турботою про інших. Так, кожен із нас хоча б раз у житті відчував себе благодійником та допомагав іншим.

Сьому Всеукраїнську благодійну акцію “Серце до серця” в Чернігівській області та в Чернігові підтримали обласна державна адміністрація та міський голова Олександр Соколов, управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти облдержадміністрації та Чернігівської міської ради, відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, обласний палац дітей та юнацтва, професійно-технічні, вищі навчальні заклади, громадські організації, підприємства, установи та мешканці міста.

Активну підготовку до організації та проведення акції в нашому місті здійснили волонтери та регіональний представник фонду в Чернігівській області Ольга Кукуюк. На зборах волонтерів 3 травня обговорювали різні питання щодо роботи на вулицях міста, проведення флешмобу та концерту, запуск небесних ліхтариків 6 травня.

Загалом близько 500 волонтерів в області та місті Чернігові були задіяні в заході. “Це безцінний досвід у роботі з людьми. Знання, здобуті під час спілкування, знадобляться у подальшому житті”, – переконані учасники.

5 травня близько 100 волонтерів міста зібралися в штабі Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. Отримавши ідентифікатори, скриньки, сердечка – наліпки, молодь, налаштована на добрі справи, розійшлася містом збирати кошти для придбання медичного обладнання для дітей, хворих на цукровий діабет.

Координатори акції в Чернігівській області вдячні волонтерам – студентам вищих навчальних закладів: Чернігівського державного інституту економіки і управління, Чернігівського державного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, учням загальноосвітніх навчальних закладів та всім небайдужим жителям нашого міста, хто долучився до цієї акції.

Вперше в м. Чернігові на підтримку акції було проведено флешмоб, святковий концерт та запуск небесних ліхтариків. 5 та 6 травня міський Парк культури та відпочинку був наповнений серцями: “серце добра” створили із волонтерів та всіх бажаючих чернігівців, у нічне небо піднялися червоні ліхтарики добра, любові та надії.

“Один підпис може змінити чиєсь життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу, а одна гривня може врятувати життя”, – ось головні ідеї акції “Серце до серця”.

За інформацією Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.