"Творчість дарує шанс"
У Чернігові 2 грудня, в Міському палаці культури проходить Благодійний аукціон та виставка робіт чернігівців, які виявили бажання взяти участь у першій масштабній благодійній мистецькій акції «Творчість дарує шанс».
До благодійної акції долучились секретар Чернігівської міської ради Віктор Бистров, депутати міської ради, начальники структурних підрозділів міської ради та облдержадміністрації, спонсори та меценати. Всі вони мали змогу придбати зібрані цікавинки.
Захід проводиться з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю. За словами організатора акції - керівника Чернігівського міського об’єднання інвалідів «Шанс» Світлани Федорової, до благодійного заходу долучилися багато інших громадських організацій, що опікуються дітьми з особливими потребами. А творчі роботи (картини, вишивки, роботи з дерева, глини, тіста та ін.), які були представлені на виставці та аукціоні приносили багато небайдужих чернігівців, серед яких вихованці дитячих садочків, дитячих реабілітаційних центрів.
Всі кошти, зібрані під час цієї акції, будуть направлені на придбання спеціалізованого автомобіля - автобуса з підйомником, який дозволить забезпечити свободу пересування особам з інвалідністю. Такий автомобіль з підйомником вкрай необхідний, адже у більшості родин відсутні кошти на таксі для візочника й щоденно виникає проблема дістатися лікарні, відвідати гурток, концерт, театральну постановку чи екскурсію. Орієнтовна вартість нового такого автомобіля від надійного європейського виробника складає 70 тис. євро.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.