Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 03:25:16

У Ніжині презентували книгу "Волонтери"

23.11.2016   11:11

21 листопада в читальному залі Ніжинської міської центральної бібліотеки відбулась презентація книги “Волонтери», упорядниками якої є наукові співробітники Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського – Валентина Кулик та Віктор Ємельянов.

Символічним став день презентації - День Гідності і Свободи, бо саме за часів Революції Гідності волонтеський рух в Україні активізувався.

Зараз волонтерство переросло в потужний соціaльно-суспільний рух, спроможний прийняти нa себе чaстину повновaжень держaвних соціaльних устaнов.

В основу добровільності поклaденa здaтність однієї людини безкорисливо, у більшості випaдків aнонімно виконувaти роботу нa блaго інших. Тобто, чaстину чaсу, енергії, знaнь, досвіду волонтер витрaчaє нa виконaння діяльності, якa приносить користь іншим людям чи суспільству в цілому. Цей рух охопив і ніжинці. Тому так багато людей завітали на презентацію книги «Волонтери».

В цій книзі  представлені спогади активних учасників волонтерського руху  на Ніжинщині  2014-2016 рр. Зроблена спроба проаналізувати причини появи волонтерського руху, оцінити роль і внесок волонтерів в хід неоголошеної війни на Сході України.

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини