Українська Гельсінська група: документальна виставка до 40-річчя створення
7 листопада, Чернігівський літературно-меморіальний музей імені М.М. Коцюбинського розпочав експонування бібліотечних матеріалів «Левко Лукʼяненко – один із засновників Української Гельсінської Спілки».
Виставка присвячена 40-річчю створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.
Українська Гельсінська Група – легальне об'єднання правозахисників створене у Києві 9 листопада 1976 року. Група стала на захист простих українців, керуючись Декларацією прав людини ООН. Учасники документували і оприлюднювали порушення прав і свобод громадян, а найголовніше – відстоювали ідею незалежності України.
Одним із її засновників став уродженець Городнянщини, український дисидент, народний депутат України, письменник Левко Лукʼяненко. До уваги відвідувачів представлені відомі праці громадського діяча: «Не дам загинуть Україні», «Народження нової ери», «Національна ідея і національна воля», «Незнищенність».
Також гостей виставки зацікавлять книги, які розповідають про рух опору в Україні та становлення Української Гельсінської Спілки. Виставка працюватиме до 13 листопада включно.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.