Аншлаг у міському палаці культури: Ризький театр у Чернігові
Комедійна вистава «За двома зайцями» за однойменною п’єсою Михайла Старицького у виконанні Ризького українського народного театру зібрала повну залу міського палацу культури. Театр у Латвії вже працює п’ять років, проте до нашого міста завітав уперше.
Запрошення взяти участь у ХІІ фестивалі імені Марії Зеньковецької, стало приємною несподіванкою для всіх акторів, адже театр аматорський. Усі його учасники українці, які волею долі опинилися у Латвії й нині проживають там. Вони кажуть, що дуже люблять українську мову і намагаються донести нашу культуру й мистецтво до тутешнього глядача.
«Ми об’їхали всю Латвію, Естонію, виступали на міжнародному фестивалі у Кракові, але так хотіли приїхати на рідну землю. Ми живемо на чужині, хоча Латвія вже стала для нас другою батьківщиною. Але скільки б ти там не жив, а душа тебе кличе додому», - підкреслила режисер театру Марія Семенова.
Допомогло здійснити мрію українців у Латвії консульство. І ось ця зустріч відбулась - ризький театр на чернігівській сцені.
Найкращою ж подякою для акторів стали щирі усмішки та бурхливі оплески чернігівської публіки.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.