Відбулося відкриття художньої виставки "Світи і всесвіт Євгена Кріпа"
Мистецький захід, що відбувся у виставковому залі обласної організації Національної спілки художників України, був присвячений світлій пам’яті відомого в Україні та за її межами чернігівського художника Євгена Михайловича Кріпа, який у серпні 2016 року на 69-у році своєї земної біографії передчасно пішов із життя, залишивши по собі сотні художніх та графічних полотен.
Звертаючись до присутніх, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук привітав шанувальників та колег знаного далеко за горизонтами Придесення майстра пензля з відкриттям виставки та водночас висловив жаль, що цей прекрасний митець вже не напише власних талановитих картин.
Виступаючий нагадав учасникам відкриття виставки один з епізодів із життя Євгена Кріпа: коли молодий художник у сімдесятих роках минулого століття уперше приїхав до Чернігова і виставив свої роботи, то місцеві колеги йому дорікнули: мовляв, у нас так не пишуть. Однак хлопець від того не розгубився і не змінив старій європейській школі, яку пройшов у Львівської академії, чим збагатив різнобарвне художнє мистецтво Чернігівщини.
Теплі слова про визнаного митця висловили також заступник голови-керівник апарату ОДА Наталія Романова, керівники закладів культури, представники творчих спілок, громадських організацій, друзі та шанувальники художника.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.