Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 18:28:47

Виставка до Дня захисника України в обласному архіві

15.10.2016   10:29Агенцiя

Державний архів Чернігівської області розпочав експонування 13 жовтня фотодокументальної виставки «До Дня захисника України».

Захист Вітчизни — це справа українців усіх часів. Саме тому на виставці експонуються документи про участь патріотично налаштованої студентської молоді під час бою під Крутами 1918 року, світлини учасників Другої світової війни та документи справжніх Героїв — борців за єдність України та її незалежність, учасників антитерористичної операції.

Відвідувачів зацікавлять спогади тих, хто повернувся після бойових дій та з полону, висвітлені на шпальтах періодичної преси. Загалом документи доносять до глядача прояви громадянської і національної відваги, самовідданості, сили духу та стійкості українців.

Цього ж дня історичною традицією є вшанування Українського козацтва за його заслуги в утвердженні української державності та вагомий внесок у сучасний процес державотворення.

Саме тому організатори виставки підготували до експонування документи про формування козачих полків на території Ніжинського повіту Чернігівської губернії, датовані 1831 роком. Серед інших експонуються  правила прийому до козацького війська, іменні списки прийнятих на службу.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини