Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 20:08:38

Прем’єра стала благодійною. "Кобзов" знову у Чернігові. ВІДЕО

08.10.2016   11:03Агенцiя

До Чернігова приїхав цирк! Екзотичні тварини, повітряне шоу, акробатика – усі ці веселощі для чернігівців уже вкотре привозить найбільший в Україні цирк «Кобзов».

Програма цього разу була абсолютно нова. Втім, дотримались циркові й традицій — тисячу квитків було роздано безкоштовно сім’ям АТОвців, дітям-інвалідам, сиротам та іншим соціально малозахищеним верствам населення.

П’ятдесят два артиста, вісімдесят чоловік обслуговуючого персоналу, сорок дві тварини, дев’яносто вантажівок – до Чернігова приїхав цирк! Нове шоу, новий колектив, але дещо лишилося незмінним – тисячу квитків передано на благодійність. Найменш захищені категорії населення змогли побачити циркову виставу в день прем’єри.

Актори цирку представили нову програму під назвою «Woozu», що в перекладі означає «головоломка». Усі номери пов’язані сюжетною лінією. Це – казка про дівчинку, яка шукає порозуміння з батьками, і допомагають їй в цьому казкові персонажі. До речі, «дівчинка» справжня! Насті дванадцять років, і гастролює вона як повноцінний член трупи разом з батьками, які також циркові актори. Їх тут багато – працюють і циркові династії, і запрошені з-за кордону артисти. Наприклад, Ольга в цирку вже дванадцять років. Саме тут, в «Кобзові», вона знайшла своє покликання.

Напевне, найбільш захоплююче в цирковій виставі, особливо для дітей, – тварини. П’ять тигрів, кілька рептилій, по три верблюди, зебри й страуси, по два слона й бізона, кенгуру, кінь та жираф – усі вони беруть участь у шоу. До переїздів тварини звикли, у Чернігові почувають себе добре, запевнили нас циркові.

Всупереч чуткам, до тварин тут ставляться добре. Багато персоналу й дресирувальників іноземці. Наприклад, за тиграми доглядає італієць Давіо Тогні. Цих крихіток він знає ще з народження.

Давіо Тогні, дресирувальник тигрів: «Маємо п’ять тигрів, до речі, усі вони – дівчата. Двом із них по десять років. Для мене дресирувати їх легко, я давно знайшов підхід, адже із самого народження з ними поруч. Розмовляю з ними то італійською, то англійською. Насправді, немає різниці, якою мовою звертатись, вони швидко перевчаються і звикають до всього. Наприклад, до музики під новий номер звикли всього за один день. Як бачите, і тигриці, й інші тварини спокійні, доброзичливі. В них немає стресу».

Окрім виступів тварин, глядачі побачили і повітряне шоу, акробатику і багато чого ще, що принесло позитивні емоції.


Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини