Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 21:12:28

Презентація альбому-каталога "Старі Майстри"

06.10.2016   13:06

Захід відбувся в залі картинної галереї Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя».

Тут зібралися люди, небайдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці та наділені великою любов'ю до культурного розквіту нашого краю.

Вступним словом презентацію відкрив ректор університету Олександр Самойленко. Він акцентував увагу присутніх на тому, що Музейний комплекс Ніжинського державного університету – це візитна картка, мистецька перлина, духовний центр не тільки університету, а й усієї Чернігівщини.

Перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук привітав присутніх з виходом у світ такого добротного фотоальбому. З приємністю і хвилюванням він зазначив, що свого часу і йому особисто доведось докласти немало зусиль, аби відродити картинну галерею університету.

Слова вдячності ведучих за підтримку видавничої ідеї пролунали на адресу Валерія Куліча – голови Чернігівської обласної державної адміністрації, депутата обласної ради Алли Ковтун, яка також взяла участь у святковому зібранні.

Привітали університет з виходом у світ каталога зібрання галереї міський голова Ніжина Анатолій Лінник, депутат міської ради Володимир Мамедов.

Із затамуванням подиху слухали присутні професора Григорія Самойленка, якого Президент України нещодавно відзначив орденом «За заслуги» ІІ ступеня як вченого-літературознавця, фундатора літературно-мистецького краєзнавства, людину, яка внесла вагомий вклад у філологічну науку, немало зробила для збереження і розвитку картинної галереї Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя,

З хвилюванням виступав також декан філологічного факультету Олександр Забарний, який прекрасно володіє методикою виховання словом.

Щирі слова подяки були висловлені людям, які власною працею причетні до створення цього альбому: фотографам Михайлу Михайленку, Ярославу Зінченку, майстру комп'ютерної верстки та дизайну Анні Лебедєвій, перекладачам Валентні Сливці та Івану Харитонову, декану факультету іноземних мов Світлані Тезіковій, упорядникам Віталіні Скороход та Анні Парубець.

Свято супроводжувалось урочистою музикою у виконанні Олексія Павленка, прекрасним співом Юлії Ханенко, гарною поезією, яку подарувала учасникам презентації Мирослава Годунок.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини