Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 20:02:27

Стартувало мистецьке "Перехрестя"

05.09.2016   09:58Агенцiя

В Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» відбулося відкриття обласного молодіжного арт-фестивалю «Перехрестя».

До уваги усіх поціновувачів прекрасного було представлено 6 залів візуального мистецтва та насичена літературна, музична та театральна програма.

Загалом до цьогорічної програми фестивалю залучені понад 40 молодих митців із Чернігова та області, які представляють майже 300 творів у різних напрямках мистецтва – живопис, графіка, фото, музика, поезія, театр тощо.

В урочистій презентації «Перехрестя» взяв участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, який від імені представницького органу привітав усіх зі святом, адже такий потужний мистецький захід – це значна подія в культурному житті Чернігівщини.

За словами фундатора музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт», члена Національної Спілки художників України, заслуженого діяча мистецтв України Бориса Дєдова, фестиваль, який має символічну назву «Перехрестя», адже молодь постійно перебуває у пошуку нових творчих шляхів і горизонтів, покликаний презентувати громаді сучасне мистецтво. Захід є чудовою можливістю для юних авторів області поспілкуватись зі своїми колегами, обмінятися досвідом і ідеями, поділитися творчими планами.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини