Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 16:37:19

У Чернігові завершився всеукраїнський фестиваль єврейської пісні

25.10.2011   07:27

V всеукраїнський фестиваль-конкурс єврейської пісні “Чернігівська осінь” завершився в обласному центрі.

Дійство тривало два дні в стінах Міського палацу культури. Тут зібрались представники єврейської громади міста і не тільки.

У цьогорічному фестивалі участь взяли 20 солістів-виконавців з 9-ти міст України. Від Луцьку до Луганську, від Києва до Феодосії. Різні регіони, різні єврейські общини своїх виконавців направили сюди, на наш фестиваль.

При вході до концертної зали гостей зустрічають клейзмери. Це виконавці традиційної нелітургійної музики східноєвропейських евреїв. Як пояснюють організатори фестивалю, клейзмери – це музиканти, що грають без нот. Музика весела та емоційна.

В перший день фестивалю “Чернігівська осінь” проходив сам конкурс. Кращих виконавців єврейської пісні визначало компетентне журі. А наступного дня всі учасники та інші творчі колективи влаштували справжнє свято єврейської культури.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=1707

Останні новини Чернігівщини

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини