Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 06:08:38

Відбувся семінар-практикум по програмі ВIZ Україна "Танцювальна і хорова творчість"

20.08.2016   11:02

В Чернігові відбувся семінар-практикум по програмі ВIZ Україна «Танцювальна і хорова творчість».

Організатори семінару: Україна BIZ, керівник Людмила Коваленко-Шнайдер м.Київ, спільно з німецьким культурним центром «Wechselwirkung», керівник Віктор Бальцер м.Чернігів, за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини БФ "Товариство Розвитку" м.Одеса.

Семінар проводили референти - Світлана Цех, мультиплікатор BIZ України з танцювального творчості, керівник німецького молодіжного культурного центру «Дойче Квелле» (м.Київ.) і Світлана Пилипенко - мультиплікатор BIZ України з хорової творчості, керівник вокального ансамблю «Sonnenstrahl». У семінарі взяли участь керівники творчих колективів громадських організацій етнічних німців України з наступних міст: Миколаєва, Києва, Тернополя, Мелітополя, Луцька, Чернівців, Славутича, Городні, Дніпра, Житомира.

У представленій програмі кожен учасник семінару міг знайти для себе корисний і цікавий матеріал. Вокально-хорова робота була спрямована на вивчення німецьких канонів, народних кводлібетов, дитячого репертуару на німецькій мові. Учасники з великим бажанням розучували німецькі обрядові і стилізовані танці.

Жвавий інтерес викликала презентація німецьких народних національних костюмів і аксесуарів, яку підготувала Світлана ЦЕХ. З натхненням семінаристи сприйняли літературно-музичну програму «Лорелея ХХ століття», присвячену творчості великої німецької співачки та актриси Марлен Дітріх (до 115-річчя від дня народження) у виконанні Світлани Пилипенко і Вальдемара Письменного. Семінар пройшов творчо і натхненно, в теплій дружній обстановці.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.