Новий вернісаж проекту Pro-ART на Прилуцькій тютюновій фабриці
Мета проекту Pro-ART — внести мистецький позитив і розмаїття фарб у офісні будні виробничого підприємства. Показати, що звичайну білу стіну адмінбудівлі фабрики можна легко перетворити на інсталяцію художніх робіт. А також підтримати художників, надавши їм змогу в нинішні нелегкі часи безкоштовно організувати вернісаж, виставити свої твори просто перед очі великої кількості людей.
![](/uploads/15065-m.jpg)
На Pro-ART зустріч із працівниками Прилуцької тютюнової фабрики, у середу, 10 серпня завітали Катерина Кантур, Павло Бережний, Петро Бойко – великі люди, знані імена, майстерні руки і творчі голови, виставка робіт яких наразі проводиться в стінах фабрики.
Пурпурова зала фабрики була наповнена барвистим вихором яскравих і неоднозначних авангардистських робіт Петра Бойка, ніжними та професійно витонченими натюрмортами Катерини Кантур, реалістичними портретами та натюрмортами Павла Бережного.
Цікаво було почути про те, як з’являються шедеври й роботи, які надзвичайно складно віддавати, як прилуцькі художники потрапляють в міжнародні рейтинги, як це бути все життя архітектором і мріяти про час, коли буде можливість написати картину, як роздивитися в учні майбутнього великого художника.
Гарячу дискусію серед гостей і присутніх викликала тема: що важливіше – писати якомога більше картин, незважаючи на матеріали та якість, чи все ж плекати кожну до найменшого штриха? Когорта художників, їхні виступи і спілкування з ними, стали яскравим відкриттям для працівників фабрики: «Які вони всі різні, мабуть, усе ж картина – це відображення того, як бачить художник навколишнє життя…», – розповів Сергій Костюченко, майстер дільниці обслуговування електромереж.
Гості фабрики також були зворушені прийомом та цікавістю до їхньої творчості. Катерина Кантур зазначила: «Проведення такого мистецького та соціального проекту на підприємстві надзвичайно потрібна справа. Це дає можливість поділитися кожному художнику часточкою свого внутрішнього світу із людьми. Велика подяка компанії за організацію Pro-ART!»
А імен на проекті Pro-ART вже представлено й буде далі висвітлено немало: Петро Мироненко, Анатолій Риженко, Степан Вербещук, Катерина Кантур, Юрій Шевченко, Павло Бережний, Сергій Ступаченко, Олег Чучупа, Петро Бойко, Володимир Соловей.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.