"Литаври" невдовзі зазвучать в Чернігові та Ніжині
Таку назву («Lytavry») має майбутній міжнародний фестиваль інтеграції слова в сучасному арт-просторі, який заплановано влаштувати 22-24 вересня у згаданих містах області.
Питання щодо організаційної підготовки та матеріальної підтримки цього заходу було обговорено сьогодні на нараді, яку провів заступник голови обласної ради Арсен Дідур.
Участь у робочому засіданні взяли керівники профільних структурних підрозділів обласної виконавчої та публічної влади і Чернігівської міської ради, представники сфери культури та громадських організацій.
За словами ініціатора фестивалю, очільника громадської організації «Центр новітніх ініціатив та комунікації» Тетяни Винник, метою цього заходу є популяризація Чернігівщини як джерела культури Сіверського краю.
Передбачається, що на літературно-мистецький форум на Чернігівщину прибудуть із майже двадцяти країн європейського та пострадянського простору відомі зірки поетичної та пісенної творчості, майстри інших жанрів, в основі яких – інтеграція слова.
В ході наради її учасники не лише внесли пропозиції, обговорили хід та порядок запланованих заходів, але й висловили деякі зауваження стосовно окремих пунктів плану проведення зазначеного фестивалю, які слід удосконалити.
Однак – це вже тема чергового робочого засідання, яке передбачено провести вже з наступного понеділка.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).