Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 серпня, 17:26:18

Перша на Чернігівщині сільська газета набуває популярності

17.04.2012   06:19

Перша на Чернігівщині сільська газета, яка віднедавна у вигляді інформаційного бюлетеня виходить у Мрині Носівського району Чернігівщини, набула величезної популярності серед місцевого населення. Про це свідчить звернення редакції, надруковане у номері, випущеному до Великодня.

“Шановні читачі! Ми хочемо сказати, що приємно вражені! Бюлетень став настільки популярним, що всі його примірники розходяться за день чи два. Їх навіть, буває, крадуть (2 примірники – в сільській раді і 2 – в клубі). Чудово! Користуйтеся на здоров’я! Це – найбільша похвала нам! Ви ж узяли їх, щоб почитати! Спасибі Вам за це!”, – пише редколегія.

Бюлетень, який власними силами і коштом випускає мринська інтелігенція, за своїм змістом, насиченістю, злободенністю і легкістю подачі інформації справді може “втерти носа” не одній обласній і навіть всеукраїнській газеті. Лише останній номер розповідає про походження релігійних свят, місцеві події та цікавих односельців, друкує новини культурного, спортивного, шкільного життя, корисні для здоров’я поради, вірші й оповідання місцевих авторів, прогноз погоди на Великдень, ціни на базарі, вітання і співчуття, сільські оголошення, нагадування про податки та багато іншої корисної інформації.

Про наближеність газети до сільських реалій свідчить, зокрема, рубрика “мринки-гуморинки-сатиринки”, де можна прочитати і такий витяг із надісланого в редакцію листа “геймера”: “С. грає в Інтернеті на танках.
 
Коли він виїжджає зі свого “кубла”, на сервері його чекають обидва
брати М. Вони відразу вціляють у нього і тому С. ходить з опущеною головою”.

Як розповів один із засновників видання Олександр Джуломанов, перший, пробний номер “Літературного Мрина” ентузіасти випустили в грудні 2011 року форматом А5 і накладом 100 примірників. З місяця в місяць обсяг газети збільшувався і сьогодні вона друкується на двох листках формату А4. Утричі зріс і її тираж.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів 09:08

На Чернігівщині, поблизу кордону з білоруссю, прикордонники спільно з Національна поліція України, вибухотехніками та кінологами виявили схрон зброї, що залишили окупанти.

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми 09:06

Співробітники ювенальної превенції проводять активну превентивну роботу в Семенівській громаді. Під час спілкування з дітьми поліцейські детально роз’яснюють їм правила безпеки під час літнього дозвілля.

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова 08:57

40, 20 або 10 тисяч гривень зможуть отримати чернігівці, які є власниками приватних житлових будинків, що постраждали під час активних бойових дій.

10 серпня - цей день в Україні і світі

10 серпня - цей день в Україні і світі 08:52

10 серпня у світі відзначають день лева, день біодизелю. У Латвії - день вогню, Національний день в Еквадорі та день ветеранів в Індонеції, також сьогодні відзначають День гаражних розпородажів, а в Італії вшановують Святого Лаврентія з Уеска.

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову 18:14

Чернігів приєднався до реалізації мовного проєкту «Єдині», головним напрямком якого є підтримка тих, хто має бажання перейти в спілкуванні на українську мову. Стартує він у нашому місті 20 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини