Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:19:20

Вистави Ніжинського театру побачили понад три тисячі жителів Донбасу

31.05.2016   15:52

Творчий колектив Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського повернувся із гастрольного турне прифронтовими містами Донеччини та Луганщини.

У рамках загальноукраїнського благодійного проекту культурної інтеграції «Український Донбас» ніжинські актори гастролювали у містах Бахмут та Селідове Донецької області та у Рубіжному Луганської. Там про війну знають не лише з чуток, адже відстань до лінії розмежування від цих населених пунктів коливається від трьох до декількох десятків кілометрів.

До уваги глядачів Донбасу ніжинці запропонували гірку комедію на дві дії «Останній гречкосій» та дитячу музичну виставу на одну дію «Казка про справжню дружбу». Генеральний директор театру Юрій Муквич переконаний, що спілкування мовою мистецтва об’єднує українське суспільство, допомагає жителям Донбасу відчути підтримку з іншої частини України, налаштовує на позитив, дарує надію на спільну перемогу.

За словами художнього керівника театру, народної артистки України Алли Соколенко, ніжинських акторів у містах Донбасу приймали надзвичайно гостинно, а після кожної вистави дякували шквалом оплесків та добрими відгуками про побачене. Загалом «Останнього гречкосія» та «Казку про справжню дружбу» побачили понад три тисячі жителів Донбасу.

Ніжинські митці запевнили, що вони й надалі докладатимуть усіх можливих зусиль для популяризації українського мистецтва, налагодження дружніх мистецьких і загальнокультурних зв’язків між різними областями України та подякували Чернігівській облдержадміністрації за сприяння в організації поїздки.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».