Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 07:19:29

В Чернігові презентували "Орієнтири спротиву"

26.05.2016   15:36Агенцiя

В Чернігові радикальний філософ правого спрямування Ігор Загребельний презентував оновлений погляд на український націоналізм.

«Орієнтири спротиву» є збірником статей, які дають відповіді на питання історії, сьогодення та майбутнього правого руху. Автор приїхав до Чернігова особисто аби презентувати власний доробок.

Ігор Загребельний є не просто сучасним автором радикально правого спрямування, він є одним із ідеологів «Правого Сектору». Багаторічний активіст націоналістичного руху, політв’язень часів Януковича. Автор книг «Націоналізм versus Модерн», «Майдан. Хроніки недореволюції», «Степан Бандера: міфологія української свободи», а також низки численних статей.

Його крайній доробок – книга «Орієнтири спротиву» - книга. котра охоплює широке коло тем: теорія українського націоналізму, нинішня війна, проблеми ісламу та кольорової міграції, оцінки Другої світової війни, нав’язування ідеології ЛГБТ, взаємини України й країн Заходу та інше.

Однією із тем є перспективи подальшої націоналістичної боротьби в Україні і можливість революції.

Книга дає відповіді на низку актуальних проблем сьогодення і розрахована на тих, хто усвідомлює чи, принаймні, відчуває, що з цим світом «щось не так», а тому хоче знайти для себе істинні орієнтири боротьби.

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини