Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 19:45:37

В Чернігові пролунав “Музичний бриз”

09.04.2012   14:08

В рамках проекту “Армія дітям” Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України дав благодійний концерт для жителів Чернігова під назвою “Музичний бриз”. У такий спосіб військові оркестранти збирали кошти для хворих дітей Чернігівщини, які потребують невідкладного лікування.

Концерт відбувся в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

До благодійної акції долучився Благодійний фонд імені Двічі Героя Радянського Союзу Олександра Молодчого, Чернігівський міський центр соціальних служб для сімї, молоді та дітей і регіональний медіа-центр Міністерства оборони України. Усі разом поєднали свої зусилля, аби допомогти коштами сімї Рогожиних, в якій проживають троє дітей – двоє з яких хворі на дитячий церебральний параліч.

Під час концерту в залі філармонії стояла скринька, куди кожен бажаючий міг кинути гроші для дітей-інвалідів. На зібрані кошти організатори благодійної акції придбають для Рогожиних велотренажер, аби діти змогли тренувати свою опорно-рухову систему.

– Один з дітей Рогожиних непогано грає на флейті, – повідомив начальник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України майор Олександр Шевчук. – Ми обов’язково йому допомагатимемо розвивати свій талант.

Аби зацікавити публіку військові музики підготували цікаву концертну програму, під час якої звучали відомі світові хіти в сучасній обробці. Зокрема оркестранти грали музику із відомих кінофільмів “Титанік”, “Пірати Карибського моря”, та один із хітів групи Scorpions, а солістка військово-музичного центру Тетяна Манойленко виконувала відому пісню “Time to say goodbye”.

– Я приємно вражена тим, що військові Збройних Сил України так
поставилися до проблеми нашої сімї, – не стримувала емоцій мати дітей-інвалідів Валентина Рогожина, – Для нас це буде величезна допомога з боку людей у погонах. Ми давно хотіли купити тренажер, проте не було на це коштів.

Як повідомив майор Олександр Шевчук, військові музики запланували провести ще ряд благодійних концертів гарнізонами Чернігівщини. Вони збиратимуть кошти і для інших хворих дітей.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини