У Чернігові запрацювала перша в Україні білоруська бібліотека. ВІДЕО
Чернігів багато білорусів називає своєю другою домівкою. Офіційно в місті живе 12 тисяч вихідців із сусідньої країни, повідомляє «Белсат».
Для них і не тільки запрацювала перша в Україні бібліотека білоруською мовою. Ініціював її створення настоятель Катерининської церкви отець Євгеній Орда.
В першу чергу мова йде про релігійну літературу, але є вибір і світської - проза, поезія, документалістика.
Автори ініціативи просять допомогти книгами на білоруській мові. Зокрема, бібліотека має велику потребу в книгах по справжньої, а не радянської історії Білорусі.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.