Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 19:34:51

Творчий звіт "Талант митців Чернігівського краю звитягу патріотів величає" у Новгород-Сіверському

04.04.2016   17:04

3 квітня Новгород-Сіверський прийняв естафету районів та міст області ”Талант митців Чернігівського краю звитягу патріотів величає”.

Перед початком концертної програми самодіяльних артистів та аматорів сцени привітали голова Новгород-Сіверської райдержадміністрації Олена Мовчан та Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко.
У своїй вітальній промові міський голова зауважив, що метою творчого звіту, є посилення патріотичного виховання підростаючого покоління, виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності і звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет і територіальну цілісність держави, вшанування українських воїнів - учасників антитерористичної операції на Сході України, також побажав учасникам заходу вдалого виступу.

Аматори сцени, художні колективи, майстри декоративно- прикладного мистецтва міста Новгорода-Сіверського та Новгород-Сіверського району продемонстрували компетентній оглядовій раді свою майстерність. Робота творчих колективів була високо оцінена членами оглядової ради.

Під час проведення творчого звіту волонтерською організацією "Сіверщина для своїх" проводилась акція по збору коштів для підтримки наших земляків, які проходять службу у зоні проведення антитерористичної операції. Окрасою свята стала виставка дитячих малюнків, які присвячені захисникам України та красотам рідного краю.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини