Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 20:33:51

У Чернігові відкрився Х фестиваль єврейської культури

04.04.2016   15:22Агенцiя

3 квітня у Чернігові урочисто відкрився Х фестиваль єврейської культури імені Шалома Алейхема.

У відкритті фестивалю взяв участь міський голова Владислав Атрошенко. До зали філармонійного центру прийшли також члени єврейської міської общини, шанувальники єврейської музики.

Цей фестиваль було започатковано у 2005 році рішенням міського голови. Єврейська община найбільша у Чернігові, вона налічує близько трьох тисяч осіб. Община має свої творчі колективи, благодійний фонд, друковане видання.

Владислав Атрошенко урочисто вручив грамоти та подяки активним членам єврейської общини, серед яких відомий виконавець Семен Рудницький.

В перший фестивальний день глядачі почули виступи духового оркестру та капели бандуристів філармонійного центру, творчих колективів общини та міста. Програму «Єврейські мелодії» подарував глядачам музикант Андрій Терещенко.

Ювілейний фестиваль триватиме у місті до 10 квітня. У його рамках також пройдуть міжнародний науковий семінар «Євреї Лівобережної України. Історія і культура» та вистава «Хлопчик Мотл» за творами Шалома Алейхема.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини