Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 21:13:09

"Все, що душа довірила словам"

04.04.2016   07:43

Часом чотири поетичні рядки талановитого автора можуть замінити сторінку тексту прози. Про це думаеш, слухаючи виступи членів і гостей «Літературної вітальні» Ніжинської центральної міської бібліотеки.

Минулий рік подарував Світлані Рижевській цікаві подорожі по Чернігівщині, до Кримського узбережжя. Свої враження поетеса увічнила у віршах /збірки «Чарівний світ», «Пам’ять»/. Навіть уві сні С.Рижевська пише вірші. Плідною стала і поїздка на дачу, де розквітли крокіси. Мудрі й яскраві поетичні твори народжуються з-під пера Лідії Турової: «Мойавгуст», «Весь мир с улыбкой обниму», ін. На зустріч з творчимиколегами вона приходить, як на свято:                                                                               

- Пониманье людей, только самая малость - от грусти моей ничего не осталось. Лідія Василівна - білоруска, в Ніжині з 1992 року. Але ріднішого міста для неїнемає. Наш «соловейко» Ніна Олещенко, хоч і любить поезію, все ж більшес піває українськ іпісні. І тепер вона подарувала нам професійне виконання творів «Я-українка», «Волонтери», «І наречени мочі милувати». Не змогла вона оминути тему волонтерів, які українську армію оділи, обули й нагодували. Заспівав і прозаїк Віктор Абузяров, серйозніречі - романси. Софія Демиденко, найплодовитіший автор «Літературноївітальні», ознайомилаприсутніх з віршами зіз бірочки «Мої роки». ЇЇ поетичні твори можутьзворушити до сліз. Але цекраще, ніж залишитися байдужим. Поезія робить нас духовно чистішими та щасливішими.                     

- Поетичне слово здатнепроникати в таємницілюдськоїдуші, не дає душі зачерствіти. Саме таку поезію дарують нам члени «Літературної вітальні», - каже ведуча засідання Колотило Тамара, заввідділом обслуговування ЦБС.


Н.Старінко, бібліотекар Ніжинської ЦБС.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини