Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 20:57:56

Не забувайте свої мрії, - радить художниця Катя Дудник

02.04.2016   20:10Агенцiя

2 квітня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відкрилася виставка «Барвистий світ дитинства» київської художниці, члена Молодіжного об’єднання Національної спілки художників України Каті Дудник.

Виставка присвячена Міжнародному дню дитячої книги, який відзначається щорічно 2 квітня в день народження Ганса Хрістіана Андерсена.

На виставці молода мисткиня представила близько 40 творів, героями яких є як казкові персонажі, так і реальні люди. «Дорослі тут зможуть поринути у дитинство, а діти зрозуміють, що у них найкращий час життя. Адже у дитинстві можна мріяти про все, що хочеш і вірити, що мрії збудуться. Дорослі часто забувають про що вони мріяли коли були маленькі», - сказала Катя Дудник.

Молода художниця порадила відвідувачам виставки: «Не забувайте мріяти, адже наші мрії – це плани Бога на майбутнє - так говорить мій тато». І додала: «Всі роботи, представлені на виставці, – це мої мрії. Все, що я хотіла, щоб відбувалося зі мною».

Довідка
Художниця Катерина Дудник народилася в 1982 році в місті Ізмаїл. Як і кожна дитина, Катя мріяла бути актрисою, археологом, солдатом. Любов до мистецтва виховувалася з раннього дитинства, яке пройшло в майстерні у тата, і стала вирішальним фактором при виборі професії.
Початкову художню освіту отримала в Державній середній художній школі ім. Т.Г. Шевченко, а вищу - в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури - факультет образотворчого мистецтва.
Першим учителем був тато, а надихала мама. Катерина Дудник брала участь у багатьох виставках і це принесло молодій художниці впевненість в собі, визнання і стимул до створення нових, цікавих робіт.

Оксана Стельмах

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини