Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 03:23:07

Майбутнє кінотеатру імені Щорса буде вирішено до 1 квітня

29.03.2016   11:20Агенцiя

– Приміщення кінотеатру має стати культурним, мистецьким, молодіжним осередком, а крім того — ще й центром патріотичного виховання, – зазначила заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова.

Пропозиції щодо подальшої долі кінотеатру імені Щорса та його приміщень на розгляд громадськості було винесено близько трьох тижнів тому. Сьогодні було підбито перші підсумки обговорення та розглянуто нові проекти.

Під час засідання робочої групи відзначалося, що приміщення потребує великого ремонту, а значить і значних капіталовкладень. Лунали навіть пропозиції залучити до цього приватний бізнес.

Директор Молодіжного театру, заслужений діяч мистецтв України Геннадій Касьянов із вдячністю сприйняв пропозицію перемістити театр до більшої будівлі. Проте зауважив, що це стало б можливим лише після відповідної реконструкції приміщення, на яку навряд чи знайдуться кошти.

Учасники наради зрештою зійшлися на думці, що це приміщення має використовуватись за своїм основним призначенням — бути осередком культури та мистецтв.

– Перед нами постало складне завдання: з одного боку потрібно створити самодостатній бізнес, а з іншого – зберегти культуру та мистецьку атмосферу, яка формувалась роками, - зазначила Наталія Романова.

Тому більш конкретно робоча група визначиться на вечірньому засіданні у Департаменті культури і туризму, національностей та релігій ОДА та подасть остаточний проект на розгляд обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.