Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 липня, 13:52:26

Проведено обласний конкурс виконавців на духових інструментах серед учнів

21.03.2016   10:20Агенцiя

Обласним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв спільно з Чернігівським музичним училищем ім.Л.Ревуцького проведено обласний конкурс виконавців на духових інструментах серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області віком.

Учасниками конкурсу стали 127 учня шкіл естетичного виховання: 83 окремих виконавця та 12 ансамблів.

Виступи юних виконавців оцінювало професійне журі у складі:
- Гришак Михайло Григорович - завідуючий предметно-циклової комісії духових та ударних інструментів Чернігівського музичного училища ім. Л. М. Ревуцького, голова журі;
- Карпов Віталій Леонідович - викладач Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького;
- Коптєв Олексій Вікторович – викладач Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького;
- Латун Володимир Олександрович - викладач Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького;
- Олещенко Роман Анатолійович – викладач Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького;
- Рощак Олексій Борисович - викладач Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького.

За рішенням журі переможцями конкурсу виконавців на дерев’яних духових інструментах серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області стали:

І місце
Бондарук Олександра – школа мистецтв при Чернігівському музичному училищі ім.Л.Ревуцького, викладач Карпенко М.С., концертмейстер Ярошевич Я.Е.
Шлейгер Андрій – Чернігівська музична школа №1 ім.С.Вільконського, викладач Мартиненко С.В., концертмейстер Степаненко І.М.
Волков Даніїл – Ніжинська дитяча музична школа, викладач Березовий Д.О., концертмейстер Бровко О.В.
Гусаренко Дарія – Носівська районна школа мистецтв, викладач Ушенко Г.М., концертмейстер Ушенко Т.В.
Нечеса Ілля – школа практики при Чернігівському музичному училищі ім.Ревуцького, викладач Карпов В.Л, концертмейстер Пінчук С.М.
Слабеняк Ірина – школа практики при Чернігівському музичному училищі ім.Ревуцького, викладач Слабеняк Р.М., концертмейстер Слабеняк І.В.

ІІ місце
Куніцин Владислав – Ніжинська дитяча музична школа, викладач Карпенко В.В., концертмейстер Сінєльнікова О.О.
Кодак Єгор – Ніжинська дитяча музична школа, викладач Карпенко В.В., концертмейстер Бровко О.В.
Коптєв Антон – школа мистецтв при Чернігівському музичному училищі ім.Л.Ревуцького, викладач Гришак М.Г., концертмейстер Ярошевич Я.Е.
Соломченко Вікторія – Чернігівська музична школа №1 ім.С.Вільконського, викладач Мартиненко С.В., концертмейстер Степаненко І.М.
Сухомлин Іванна – Чернігівська міська школа мистецтв, викладач Якушева В.В., концертмейстер Сухомлин Н.О.

III місце
Луценко Марія – Бахмацька районна школа мистецтв ім.А.Розумовського, викладач Гросман Б.Я., концертмейстер Чижик І.Б.
Власков Юрій – Бахмацька районна школа мистецтв ім.А.Розумовського, викладач Гросман Б.Я., концертмейстер Чижик І.Б.
Гірчук Ксенія – Бобровицька школа мистецтв, викладач Синиця Ю.В, концертмейстер Етік Л.І.
Похилець Мксим – Семенівська дитяча музична школа, викладач Покотило В.С., концертмейстер Чередниченко С.М.
Купрієнко Єгор – Щорська дитяча музична школа ім.Н.Рахліна, викладач Рибальченко Л.І., концертмейстер Ткаченко А.І.
Добровольский Владислав – Козелецька дитяча музична школа, викладач Хитун Г.В., концертмейстер Чичикало О.П.
Бут Ярослав – Менська дитяча музична школа, викладач Токар О.В., концертмейстер Бурмака А.Г.
Ненашев Антон – Носівська районна школа мистецтв, викладач Ємець М.О., концертмейстер Лук’яненко Н.А.
Мох Яна – Прилуцька школа мистецтв, викладач Антоненко В.Я., концертмейстер Чернобаєва Н.Б.
Зайченко Анна – Сосницька дитяча музична школа, викладач Рашинський В.В., конццертмейстер Чехменко С.В.
Талалай Анастасія – школа мистецтв при Чернігівському музичному училищі ім.Л.Ревуцького, викладач Мамич О.В., концертмейстер Заяць В.М.
Тихоненко Анна – школа мистецтв при Чернігівському музичному училищі ім.Л.Ревуцького, викладач Мамич О.В., концертмейстер Заяць В.М.
Дворяченко Валерія – школа мистецтв при Чернігівському музичному училищі ім.Л.Ревуцького, викладач Карпенко М.С., концертмейстер Ярошевич Я.Е
Шупик Іван – Чернігівська міська школа мистецтв, викладач Коптєв О.В., концертмейстер Желдак О.В.

За рішенням журі переможцями конкурсу виконавців на мідних духових інструментах серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області стали:

I місце
Глухов В’ячеслав – школа мистецтв при Чернігівському музичному училищі ім.Л.Ревуцького, викладач Тонкоглаз І.Ю., концертмейстер Ярошевич Я.Е.
Любчик Степан – Чернігівська дитяча музична школа №2 ім.Є.Богословського, викадач Безпалий С.Г., концертмейстер Семенюк Є.Є.
Ковган Анна – М.-Коцюбинська школа мистецтв, викладач Ковган В.М., концертмейстер Лабазов А.С.

II місце
Клименко Ілля – Чернігівська музична школа №1 ім.С.Вільконського, викладач Тумаш К.П., концертмейстер Лагода О.О.
Дир Віталій – Чернігівська музична школа №1 ім.С.Вільконського, викладач Хоменко О.В., концертмейстер Тонкоглас Л.Г.
Приходько Данило – Чернігівська музична школа №1 ім.С.Вільконського, викладач Костирко А.В., концертмейстер Катаєва Л.М.
Іванченко Сергій – Прилуцька школа мистецта, викладач Ярмошенко О.М., концертмейстер Кузьміна О.А.
Нехай Богдан – Куликівська школа мистецтв, викладач Срібний В.М., концертмейстер Снопок Л.Л.
Сорока Михайло – школа практики при Чернігівському музичному училищі ім.Ревуцького, викладач Олещенко Р.А., концертмейстер Крецула А.

III місце
Коленько Микита – школа мистецтв при Чернігівському музичному училищі ім.Л.Ревуцького, викладач Тумаш К.П., концертмейстер Лагода О.О.
Горбатюк Володимир – школа мистецтв при Чернігівському музичному училищі ім.Л.Ревуцького, викладач Тонкоглас І.Ю., концертмейстер Ярошевич Я.Е.
Попсуй Петро – школа мистецтв при Чернігівському музичному училищі ім.Л.Ревуцького, викладач Олещенко Р.А., концертмейстер Воронова О.І
Берегун Роман– Бобровицька школа мистецтв, викладач Терещенко В.І., концертмейстер Епік Л.І.
Шолудько Євгеній – Ніжинська дитяча музична школа, викладач Олійник К.П., концертмейстер Спіліоті Т.О.
Андрюшин Станіслав – Городнянська школа мистецтв, викладач Герасименко А.Ф., концертмейстер Аржанік І.А.
Коваленко Микита – школа практики при Чернігівському музичному училищі ім.Ревуцького, викладач Олещенко Р.А., концертмейстер Воронова О.І.

АНСАМБЛІ

I місце
Дует кларнетистів - Щорська дитяча музична школа ім.Н.Рахліна, викладач Рибальченко Л.І., концертмейстер Бойко Т.А.

II місце
Дует трубачів– Городнянська школа мистецтв, викладач Герасименко А.Ф., концертмейстер Ругаль О.М.
Дует флейтистів– Городнянська школа мистецтв, викладач Герасименко А.Ф., концертмейстер Ругаль О.М.
Дует блокфлейтистів – школа мистецтв при Чернігівському музичному училищі імРевуцького, викладач Карпенко М.С, концертмейстер Ярошевич Я.Е

III місце
Брас-квінтет - Чернігівська музична школа №1 ім.С.Вільконського, викладач Хоменко О.В
Квінтет – Городнянська школа мистецтв, викладач Герасименко А.Ф., концертмейстер Ругаль О.М.
Ансамбль кларнетистів – школа мистецтв при Чернігівському музичному училищі ім.Л.Ревуцького, викладач Мамаич О.В., концертмейстер Марченко І.І.
Ансамбль саксофоністів – Менська дитяча музична школа, викладач Дробиш Ю.В.

Переможці конкурсу нагороджені дипломами, всі учасники конкурсу отримали грамоти.

Останні новини Чернігівщини

Стартував ремонт дорожнього покриття на вулиці Михалевича 11:28

10 липня дорожники вкладали асфальт на відрізку між вулицями Єськова та Волковича. Від сьогодні рухаються від Волковича до проспекту Миру.

Золоті нагороди Міжнародного турніру з боксу здобули чернігівські боксери 11:01

Золоті нагороди Міжнародного турніру з боксу «КУБОК БАЛТИКИ», у складі Збірної України з боксу серед юнаків і дівчат, який з 04 до 07 липня проходив у м. Ризі (Латвія), завоювали Чернігівські боксери Богдан ШАКИТКО (Ніжинська КДЮСШ, тренер Євгеній САЄНКО), Максим БАБИЧ та Катерина МОРОЗ (Бахмачська КДЮСШ, тренер Атанас ХАЛАЧЕВ)

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 11 липня по 8:00 12 липня 2024 року 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Олександр Кондрашов: «Аудитори зафіксували факти самовільного зайняття земельних ділянок в Ічнянській міській територіальній громаді» 10:06

Місцеві податки і збори становлять значну частину доходів місцевих бюджетів, серед яких особливе значення має плата за землю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини