Міжнародний фестиваль у Чернігові. ФОТОрепортаж
Продовжуючи добру традицію, започатковану за ініціативи колишнього директора театру, заслуженого працівника культури України Олени Латиш у 1990 році, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка проводить фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі».
Починаючи з 2001 року, коли фестиваль отримав статус Міжнародного, до участі в ньому запрошуються театральні колективи з усієї України, Білорусі, Польщі, Росії та слов’яномовні прибалтійські театри.
У цьогорічному фестивалі, присвяченому 90-річчю заснування Чернігівського театру, візьмуть участь 12 театральних колективів з України, Білорусі, Польщі.
З 17 по 29 березня на глядачів щодня чекатимуть нові вистави, а 27 березня, до Міжнародного дня театру, запрошуємо на святкову програму «Нам – 90», присвячену ювілею Чернігівського театру.
Прем єрною виставою «Остання любов гетьмана» Полтавського обласного українського музично-драматичного театру ім.М.В.Гоголя фестиваль розпочав свою роботу.
Фоторепортаж з фестивалю Віктора Кошмала.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.











