Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 23:50:54

Приміщення кінотеатру імені Щорса має саме на себе заробляти

11.03.2016   14:59Агенцiя

Кілька тижнів робоча група з опрацювання пропозицій щодо подальшого функціонування приміщення кінотеатру імені Щорса комунального підприємства «Чернігівкіно» Чернігівської обласної ради збирала та аналізувала ідеї.

Тепер усі подані проекти оцінюватиме громадськість. Днями вони з’являться на офіційному сайті Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації. А вже 28 березня долю кінотеатру буде остаточно вирішено. На цьому акцентували сьогодні на засіданні відповідної робочої групи за головування першого заступника голови ОДА Леоніда Сахневича.

В обговоренні також взяла участь заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

На нараді було заслухано аргументацію поданих проектів. Варто зазначити, що пропозиції щодо «нового обличчя» архітектурної пам’ятки у центрі міста надавала не лише громадськість. Своє бачення подальшого використання приміщення представили і два Департаменти ОДА — сім’ї, молоді та спорту і, звичайно ж, культури і туризму, національностей та релігій.

У стінах теперішніх кінозалів бачать спортивно-концертні майданчики, мистецький комплекс, виставкову та розважальну арену, заклад громадського харчування, конференц-зали та навіть розглядають можливість переміщення сюди ж Чернігівського молодіжного театру. Втім, є варіанти зі збереженням прямого призначення кінотеатру.

— Все із запропонованого потребує значних капіталовкладень. Та ми маємо пам’ятати, що треба обійтися мінімальними затратами та створити таке комунальне підприємство, яке заробляло б на себе, — наголосив Леонід Сахневич.

На раціональності використання приміщення наголошувала і Наталія Романова: "Культурно-мистецький центр — це честь для будь-якого міста. І влада, і громадськість мають вишукувати кошти на його створення та утримання. Треба разом розробляти проект та знаходити шляхи його реалізації. Ми маємо розділити не лише ідею, а й відповідальність за неї".

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».