Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 13:51:17

Визначено переможців фотоконкурсу “День-2011”. Вітаємо Валерія Шайгородського, Віктора Кошмала та Романа Віленського!

22.10.2011   15:53Агенцiя

Гран-прі ХІІІ Міжнародного фотоконкурсу газети “День” отримав Владислав Мусієнко (Київ) за гостроактуальну роботу “Руки”. Ім’я переможця стало відомим на церемонії нагородження, що відбулася 21 жовтня в Українському домі. Він отримає депозитний договір на суму 25 тис. грн. від “Промінвестбанку”.

Володарем призу призів “Золотий день” від газети “День” як засновника фотоконкурсу став Костянтин Гришин, фотограф “Дня”, за роботу “Сила м’якого знака або Повернення Руської правди”.

Тема цьогорічного фотоконкурсу – “Жива історія”. У змаганні взяли участь 103 учасники, які надіслали 1200 робіт, що розподілені за категоріями “Події”, “Особистості”, “Український світ”, “Життя як воно є”, та “Світ очима дітей” (роботи юних фотографів до 18-ти років).

21 жовтня в Українському домі відкрилася фотовиставка “День-2011”, приурочена до 15-річчя газети “День”. В експозиції, що відкрита для вільного відвідування з 22 по 30 жовтня, представлена найкраща 381 робота. Далі виставка подорожуватиме Україною.

Окрім головних призів, 21 жовтня були вручені спеціальні – від партнерів фотоконкурсу. Їх отримали:

– від “Телекритики” – Микола Тимченко (“День”) за роботу “Ступка-джаз”;

– від групи “1+1” – Діана Кулик (15 років, клуб юних техніків “Кварц”, Чернівці) за “Погляд”;

– від 5-го каналу – Володимир Дубас (Львів) за “Гуцульське весілля”

– від телеканалу ТВі – Олексій Фурман (Київ) за роботу “Соборні”;

– від телеканалу ICTV – Анастасія Власова (Херсон) за “Перший політ”;

– від Національної телекомпанії України – Микола Тимченко (“День”) за роботу “Патріот”;

– від ТРК “Всесвітня служба УТР” – Єгор Дідченко (13 років, Київ) за роботу “Корона України”;

– від телеканалу “Культура” – Юрій Черневий (Болезів Івано-Франківської області) за роботу “Проща”;

– від Чорноморської телерадіокомпанії – Лєньяра Абібулаєва (Сімферополь) за “На порозі історії”;

– від журналу Photographer – Євген Малолєтка (Київ) за “Мінськ. А ви що подумали?”, Олена Шовкопляс (Київ) за роботу “Трійця”, Артур Онейда (Луцьк) за “Зимненський монастир”;

– від Національної спілки журналістів України – Костянтин Бобрищев (Кобеляки Полтавської області) за “Було, було, було…”;

– від Національної спілки фотохудожників України – Анатолій Степанов (Київ) за “Не переміг” (золота медаль спілки), Микита Юренєв (Київ) за “Доброго ранку, Флоренціє” (срібна медаль спілки), Наталія Вовк (Львів) за роботу “Місія Айше” (бронзова медаль спілки), Олександр Задирака (Київ) за “Лист із фронту” (диплом першого ступеню), Микола Тимченко (“День”) за “Назад у 90-ті” (диплом другого ступеню), Андрій Слива (Миколаїв) за “Вуличний етюд” (диплом третього ступеню);

– від Української асоціації видавців періодичної преси – Володимир Дубас (Львів) за “Перше причастя”;

– від Миколаївського коледжу преси та телебачення – Роман Краївський (15 років, студія “Первоцвіт”, Чортків Тернопільської області) за роботу “Вирішальна мить”;

– від бібліотеки друкованих видань Press-Point – Володимир Фалін (Київ) за “Під снігом”, Костянтин Гришин (“День”) за “Роман про місто”;

– від Київської міської державної адміністрації – Олександр Бурковський (Київ) за роботу “Уявляєте? Це Київ”;

– від Представництва дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні – учасники номінації “Світ очима дітей”;

– від Представництва ООН в Україні – Діана Касем (село Мошни Черкаської області) за “Поцілунок”, Руслан Канюка (“День”) за роботу “Твоя країна”, Євген Тимченко (Львів) за “Танцюю для тебе”;

– від Українського національного комітету Міжнародної торгової палати – Ганна Місікевич (17 років, студія “Фокус”, село Банилів-Підгірний);

– від представництва Світового банку в Україні – Валерій Шайгородський (Чернігів) за “Невагомість”;

– від Посольства Азербайджанської республіки в Україні – Арвідас Шеметас (Сімферополь) за серію робіт;

– від Британської ради в Україні – Максим Дондюк (Київ) за “Турбекульоз: 10 тисяч щороку”, Олена Міщук (Київ) за роботу “Душа Прип’яті”, Максим Короденко (Бровари) за “Україна, погляд графіті”;

– від Асоціації українських банків – Світлана Корольонок (Київ) за “Ліквідні валютні резерви”;

– від Національного університету “Львівська політехніка” – Кирило Шібут (Київ) за “Я крокую Львовом”, Костянтин Гришин (“День”) за “Сагайдачний та його військо”;

– від Волинського національного університету імені Лесі Українки – Юрій Штанько (Київ) за “Адреналін у дефіциті”, Олег Нич (Чечельник Вінницької області) за “Не підглядаємо”;

– від Національного університету “Острозька академія” – Микола Хрієнко (Київ) за серію робіт;

– від Донецького державного університету управління – Олена Міщук (Київ) за серію робіт “Душа Чорнобиля”;

– від Житомирського державного університету імені Івана Франка – Олександр Коцарєв (Харків) за “Пригощайтесь”;

– від Національного гірничого університету – Олександр Зубко (Київ) за “Додому”;

– від Запорізького національного університету – Андрій Голубцов (Рівне) за “Зима все з’їсть”;

– від фонду “Обдаровані діти – майбутнє України” – Руслан Канюка (“День”) за роботу “Твоя Україна”;

– від благодійного фонду “Богуслав” – Олена Шовкопляс (Київ) за роботу “Трійця”, Олександр Харват (Рівне) за “Із храму”, Віталій Сокур (Обухів) за “Зібраний урожай”;

– від Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному – Богдан Яцишин (Львів) за “Для мами”, Ольга Басюк (Київ) за роботу “Майстриня”;

– від “Я галереї” – Олена Міщук (Київ) за “Примари Прип’яті”, Євген Малолєтка (Київ) за роботу “Ліберія”;

– від голови політради партії “Наша Україна” Валентина Наливайченка – Олексій Фурман (Київ) за “Соборні”;

– від компанії “Адамант” – Ян-Петер Лахаль (Швеція) за роботу “Вилково”, Віктор Кошмал (Чернігів) за “Діалог” і Ганна Величенко (Фотостудія “Пошук”, Чернігів) за “Обійми мене”;

– від компанії “Київстар” – Віталій Сокур (Обухів) за “Стежиною казок”, Микола Тимченко (“День”) за “На висоті”, Роман Віленський (Чернігів) за “У день незалежності”, Олександр Примак (Київ) за роботу “Жінка в зеленому”, Костянтин Гришин (“День”) за “Володарі коктебелю”;

– від компанії “Кока-кола Україна” – Євген Машуров (Київ) за “Не забули”, Євген Тимченко (Львів) за “Танцюю для тебе”, Валерій Соловйов (Київ) за роботу “Залицяльник”;

– від компанії Vitis Group – Ольга Левченко (Обухів) за “А ви підтримуєте?”, Сергій Анищенко (Київ) за “Масштаб”;

– від компанії Adobe – Костянтин Гришин (“День”) за роботи “Сила м’якого знака або Повернення до Руської правди” та “Парад вишиванок”, у номінації “Світ очима дітей” – Діана Кулик (15 років, клуб юних техніків “Кварц”, Чернівці) за “Карпатські мотиви”;

– від кондитерської фабрики “ЖЛ” – у номінації “Світ очима дітей” – Ольга Стеценко (14 років, Тернопіль”) за роботу “Пляжник”;

– від компанії “Amway Україна” – Руслан Канюка (“День”) за роботу “Твоя країна”, Олена Шовкопляс (Сімферополь) за “Злітаємо”, Олексій Фурман (Київ) за Fashion;

– від компанії “Кнауф” – Костянтин Бобрищев (Кобиляки Полтавської області) за “Колір поту”;

– від “Студії Лілії Пустовіт” – Юліанна Бурковська за “Наше село”;

– від “Салону Наталії Балабанової” – Ксенія Курьянова (Київ) за “Поцілунок”, Ольга Левченко (Обухів) за “Хочу додому”;

– від бутік-готелю “Сезони СПА” – Олексій Фурман (Київ) за Fashion, Костянтин Гришин (“День”) за “Володарі Коктебелю”;

– від заводу гутного скла “Галицьке скло” – Анатолій Степанов (Київ) за роботу “Планета людей”, Тетяна Корсун (Київ) за “Чернівецьке граффіті”, Любов Моторна (Київ) за “Як було, так і є”, Наталія Компанцева (Київ) за “Купіть у мене ліжника”, Олексій Фурман (Київ) за Fashion, Сергій Кузьміч (Бориспіль) за “Сходи байдужості”, Борис Корпусенко (Київ) за “На фоні скла та бетону”, Олена Шовкопляс (Київ) за “Жіночність”, Олег Нич (Чечельник Вінницької області) за “Хлопці не бояться гарбузів”, Максим Дондюк (Київ) за “Нащадки Нахмана”;

– від житомирського підприємства “Вінзор” – Леонід Шевчук (Житомир) за “На Купала”;

– від готельного комплексу “Залєскі” – Кирило Шібут (Київ) за роботу “Шанувальник поетичного кіно”, Максим Левін (Боярка) за “Робочі будні Femen”, Максим Дондюк (Київ) за “Туберкульоз: 10 тисяч щороку”;

– від агрофірми “Ольгопіль” – Володимир Фалін (Київ) за роботу “Очікуючи парного молока”.

Нагадаємо, що фотоконкурс, який “День” проводить щорічно від 1999-го року, – це один із низки соціальних проектів газети, поряд із бібліотекою “Україна Incognita”, Літньою школою журналістики “Дня”, Острозьким клубом вільного інтелектуального спілкування молоді та премією імені Джеймса Мейса “Громадянська позиція”.

У 2010 році Гран-прі XII Міжнародного фотоконкурсу газети “День” отримала робота Юрія Іванова “Без “Довженка“”. А приз призів конкурсу дістався Владиславу Мусієнку за світлину “Сестри-жалібниці”. Спеціальним призом від “Телекритики” було нагороджено роботу Костянтина Гришина “Модна пані”


http://www.telekritika.ua/news/2011-10-22/66651

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:26

30 листопада відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:05

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Срібне: рятувальники дістали з річки тіло потонулого чоловіка

Срібне: рятувальники дістали з річки тіло потонулого чоловіка 11:56

28 листопада об 19:10 до Служби порятунку "101" у смт Срібне від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що в межах районного центру у озері Графське знаходиться тіло людини.

Відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн

Відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн 11:42

У рамках проєкту етер "Бібліотайм" відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн. Тема заходу "Музика листопада".