Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 12:13:39

У садибі М.Коцюбинського працює Музейна Майстерня для школярів

05.03.2016   12:39Агенцiя

Весна легким вітерцем і веселим дощиком стукає у наші двері. А разом з її несміливими кроками наближається і перше весняне свято – Міжнародний жіночий день.

І ось напередодні свята для чернігівських школярів відчинила двері Музейна Майстерня літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського.

Цього разу учні, які побували у майстерні, навчилися виготовляти власними руками оригінальні подарунки для своїх рідних. Яскраві листівки з паперу і тканини, оригінальні подушечки для голок, декоративні композиції, зроблені зі звичних матеріалів, надзвичайно порадували дітлахів. І частинку цієї радості від загальної атмосфери творчості, що панувала у майстерні, школярі понесли додому у вигляді готового виробу, який уже незабаром стане подарунком для близької людини і продовжить дарувати радість оточуючим.

І хоча днями Музейна Майстерня завершує цикл майстер-класів, приурочених до свята 8 березня, проте насправді її двері ніколи не зачиняються, адже вже скоро вона покличе школярів спробувати свої сили у виготовленні великодніх сувенірів.

Отже, стежте за анонсами і приходьте на гостини до музею.
Тел. для довідок: 4-10-03; 4-43-26.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.