Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 10:27:46

Чернігівщина презентувала туристичний потенціал на міжнародній виставці

02.04.2012   15:13Агенцiя

Днями у Києві пройшла XVIII Міжнародна туристична виставка UITT “Україна – подорожі та туризм”, участь у якій взяли працівники Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”.

Її організатори: ITE Group Plc. (Великобританія), Прем’єр Експо (Україна). Туристична виставка відбулася за підтримки Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Наукові співробітники музейної установи Чернігівщини зустрілися із колегами з туристичних організацій, обговорили напрямки співпраці у 2012 році, презентували прайс-лист та новий фотобуклет. У новому виданні багато ілюстрацій, де представлено світлини пам’яток архітектури, комплекси споруд в 3D зображенні, текст поданий трьома мовами: українською, російською та англійською.

Виставка UITT “Україна – подорожі та туризм” – дзеркало туристичної галузі: тут збираються найкращі туристичні оператори, національні офіси, міжнародні представництва, презентуються останні новинки, проводяться численні наукові семінари та конференції, розглядаються гострі проблеми та визначаються перспективи подальшого розвитку туризму, укладаються контракти на майбутній період.

Цього року у ній взяли участь понад 700 компаній з туристичної галузі, агентств та туроператорів, що представляють більш ніж 50 країн та напрямків. Власні стенди підготували національні туристичні організації, зокрема, Болгарії, Грузії, Єгипту, Італії, Марокко, Словаччини, Тунісу, Угорщини, Хорватії, Чорногорії, Шрі-Ланки.

Також були представлені історичні тури карпатськими замками, дитячий оздоровчий туризм у Криму та Закарпатті. Цікаві пропозиції до Євро-2012 підготували Київ, Львів, Харків, Донецьк.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245093290
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".