Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 11:52:46

В заповіднику "Чернігів Стародавній" відкрилася виставка Анжеліки Рудницької

02.04.2012   07:32Агенцiя

30 березня, в рамках арт-туру містами України, відома художниця, письменниця та співачка Анжеліка Рудницька відкрила в Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" персональну виставку "Містерія літочислення".

Вишиті картини Анжеліки Рудницької мандрували не тільки Європою, а й Азією. Саме за них 2010 року в Південній Кореї вона отримала нагороду "Світовий майстер". Тепер у Чернігові вперше представлений результат багатьох років творчості митця - а це понад півтори сотні робіт. Окрім картин, на виставці  відвідувачі також зможуть побачити гобелени, декоративні тарілки та вишиті подушки.

Як каже художниця, на створення "Містерії літочислення" її надихнули роздуми про плинність часу. "Кожна моя робота - це молитва, розмова з Богом, медитація, можна називати, як завгодно, але це дуже інтимний процес. Цікаво, що цього ніхто не підбирав спеціально, але за вісім років я створила саме дванадцять великих циклів робіт - наче на позначення дванадцяти місяців у році", - розповідає Анжеліка Рудницька.

Вона запевняє, що найбільша цінність її подорожей світом була не в тому, щоб популяризувати власну творчість - адже свої роботи вона не продає. Вона хотіла розповісти про Україну, якої не знають іноземці. А тепер її мета - щоб побачене в Європі оцінили в містах Україні.


Воробей Валентин

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".