Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 08:54:28

"Нематеріальна культурна спадщина: збереження та охорона культурного надбання"

11.02.2016   17:00Агенцiя

Чергова експертна зустріч в режимі он-лайн з представниками Кабінету міністрів України відбулася 11 лютого.

Експерти та представники Міністерства культури України, громадськість обговорювали проект Закону України «Про нематеріальну культурну спадщину». За допомогою веб-зв’язку до участі в зустрічі мали нагоду долучитися представники обласних державних адміністрацій, медичних закладів (на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів), Дніпропетровська, Львова, Одеси, Полтави та Харкова.

Під час зустрічі йшлося про правові, організаційні та суспільні відносини у сфері нематеріальної культурної спадщини, а також правові форми міжнародного співробітництва в цій сфері. Зокрема наголошувалося на необхідності охорони нематеріальної культурної спадщини так як це є важливим обов’язком держави.

Учасники зустрічі обговорювали принципи державної політики у сфері нематеріальної культурної спадщини, а також пріоритети державної політики у сфері нематеріальної культурної спадщини.

Це стосувалося забезпечення охорони нематеріальної культурної спадщини України, усунення загроз зникнення нематеріальної культурної спадщини, визнання нематеріальної культурної спадщини одним із головних джерел культурного різноманіття й гарантії сталого розвитку суспільства, а також залучення населення до охорони нематеріальної культурної спадщини та сприяння забезпеченню життєздатності та актуалізації нематеріальної культурної спадщини.

Експерти та представники Міністерства культури України наголосили на посиленні міжнародного співробітництво у сфері охорони нематеріальної культурної спадщини, а саме обмін інформацією та досвідом, спільні ініціативи, інші заходи, що забезпечують належну охорону нематеріальної культурної спадщини, наявної на території України, а також одержання (міжнародної) допомоги, спрямованої на охорону цієї спадщини.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 квітня до 8:00 8 квітня 2020 року.

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною 08:36

У Сновському районі стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху регіонального значення Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/- Сновськ-Корюківка-Семенівка-Костобобрів-Чайкине-/Н-27/.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися  1868 громадян Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини 08:19

Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби 08:03

Шостого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції на водоймах Чернігівського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Суд виніс вирок чоловіку, який позбавив життя свою співмешканку

Суд виніс вирок чоловіку, який позбавив життя свою співмешканку 07:51

Завдяки наполегливій позиції прокурора Бахмацької місцевої прокуратури відносно 39-річного чоловіка винесено обвинувальний вирок за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.