У міському палаці культури новий керівник
Колектив Чернігівського міського палацу культури познайомили з новим директором.
Ним стала Ірина Должикова, яка ще недавно очолювала Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко особисто представив нового керівника, зазначивши, що вона зможе налагодити роботу і зробити заклад – центром культури міста. За його словами, протягом тижня буде проведено аудит технічного та сценічного обладнання.
Будуть збережені всі колективи, які працюють у міському палаці.
Головним завданням для нового керівника, як зазначив мер міста, є виведення культурних заходів на новий рівень.
У свою чергу Ірина Должикова зазначила, що розвиватиме палац, з врахуванням всіх пропозицій колективу і намагатиметься зробити з нього найбільшу концертну площадку. А для цього, спочатку, планує провести засідання «круглого столу», де обговорять проблеми і розглянуть нові перспективи закладу.
Комунальне підприємство "Телерадіоагентство "Новий Чернігів"
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).