Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 13:03:36

Школярі з Рубіжного відкривали секрети старих полотен в чернігівському музеї

16.01.2016   09:01Агенцiя

13 січня в рамках проекту «Схід-Захід разом» Чернігівський обласний художній музей ім.Григорія Галагана приймав гостей - дітей з м. Рубіжного Луганської області.

Вони приїхали взяти участь у міжрегіональній краєзнавчо-патріотичній акції учнівської молоді «Ми – діти єдиної країни», зініційованій обласною державною адміністрацією та органами управління освітою.

Група учнів 7-9 класів мала можливість ознайомитися з постійною експозицією музею та тимчасовими виставками.

В Галаганівській залі музею для них була проведена екскурсія «Урок для наступних поколінь».

Крім того, вони взяли участь в інтерактивному дійстві «Маленькі секрети старих полотен». 

Сподіваємось, відвідини музею  мали для дітей не лише пізнавальне значення, а й стали можливістю відволіктися від їх сьогоденних реалій.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини