До Чернігова приїхав Кубок Світу зі східних танців
23-25 березня в місті-герої Одеса пройшов Кубок Світу зі східних танців 2012 (IDF ranking competition WorldCup of Belly Dance 2012).
Змагання зібрали біля 1000 учасників з України, Росії та Італії. Чернігів представляли дві дівчини: Катерина Плотнікова та Катерина Бурханова, обидві є тренерами Центру танцю та фітнесу "Вікторія-денс".
Дівчата підготували на змагання три номери: два сольні і один дует.
Саме два з них виявилися кращими серед інших:
1. У сольному виступі Катерина Плотнікова стала переможцем, отримала титул "Володар Кубку Світу 2012" і право на участь в Чемпіонаті Світу зі східних танців, який відбуватиметься в травні у Лондоні.
2. Виступ у дуеті приніс Катеринам друге місце і титул "Призерів Кубку Світу 2012". Номер був у стилі Fusione, що гармонічно поєднав у собі елементи чарівного східного танцю та пристрасного пасодоблю (бальний танець з латино-американської програми).
Це, напевне, найвище досягнення чернігівських спортсменів у сфері східних танців на сьогоднішній день.
За словами організатора змагань Антона Ільїна (Віце-президента Асоціації Сучасного та Естрадного танцю України, судді міжнародної категорії), рівень підготовки учасників дуже високий і конкуренція "зашкалює", бо навіть визнані і титуловані спортсмени не завжди займають місця, на які звикли.
Поздоровляємо дівчат з перемогою, бажаємо наступних звершень та чекаємо на гарні звістки від Катерини Плотнікової з Лондону.
Максим Зевако
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.