Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 серпня, 11:27:31

Культурний простір Чернігівщини. ДОВІДКА

23.03.2012   07:47

На кінець 2011 р. мережа клубних закладів області налічувала 776 одиниць (91,5% її становили сільські клуби).

Культурно-освітню діяльність забезпечували 1,5 тис. працівників, з яких 1,0 тис. – у сільській місцевості. У клубах області працювали 3040 колективів аматорського мистецтва (80,9% клубних формувань), що нараховували 28,8 тис. учасників. За рік клубами проведено 100,3 тис. культурно-масових заходів.

В області діяли 739 бібліотек, в яких, згідно єдиної реєстраційної картки, нараховувалося 480,7 тис. читачів, з них 56,9% – у 622 сільських бібліотеках. Забезпечували роботу бібліотек 1,3 тис. працівників, якими за рік було видано читачам 11,5 млн. примірників видань.

Кіномережа області складалася зі 143 демонстраторів фільмів (у т.ч. 84,6% у сільській місцевості), яку обслуговували 60 працівників. У міських поселеннях працювали 90,9% об’єктів кіновідеомережі, на селі – лише 6,6%. За рік на кіносеансах побували 84 тис. глядачів. В основному (97,6%) – це міські жителі.

Продовжували працювати 4 театри, спектаклі яких за рік побачили  192,4 тис. осіб, у т.ч. 40,7 тис. – на гастрольних виставах поза межами області та України. Кількість працівників театрів нараховувала 405 осіб, у т.ч. 187 осіб художнього та артистичного персоналу.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини