І знову на сцені АНІКО ДОЛІДЗЕ. ФОТОрепортаж
У листопаді на сцені академічного музично-драматичного театру ім..Шевченка звучав джаз у виконанні нашої землячки Аніко Долідзе.
Треба сказати, що це не перший візит співачки до Чернігова. Влітку, на «Зеленій сцені» любителі джазу могли насолодитися ії піснями.
А починалося все з «Поліських дзвіночків» під керівництвом Юрія Карпенка. Під час концерту він був у залі, а потім спілкувався зі своєю вихованкою. А це говорить про те, що Земля Сіверська багата талантами.
Любителі джазових мелодій змогли почути хіти легендарної Елли Фіцджеральд у виконанні Аніко та оригінальній обробці джаз-оркестра Сухопутних військ.
Фоторепортаж Віктора Кошмала
У Чернігові презентували міжнародний проект “Україна–Грузія – точки перетину”
Аніко Долідзе та військовий біґ-бенд на Зеленій сцені. ФОТО
Про виступ на великій сцені у рідному місті Аніко Долідзе мріяла з перших кроків у творчості. ВІДЕО
Останні новини Чернігівщини
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.



















