Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 10:54:43

У Чернігові почалися вечори класичної музики

19.03.2012   07:58

Чекають зустрічі, як з улюбленими виконавцями, так і з дебютантами нашого фестивалю. Серед них Олексій Набіулін, який разом з академічним симфонічним оркестром “Філармонія” відкрив музичні вечори з виконання 3-го концерту Сергія Прокоф’єва.

Піаніст з Москви багато гастролює в Україні. Розуміє нашу мову і вільно спілкується нею. Дебютант фестивалю Олексій Набіулін мав два виступи – на відкритті “Сіверських музичних вечорів” та наступного дня вже із сольною програмою.Вдячні чернігівські глядачі вітали російського піаніста бурхливими оплесками.

У перший день фестивалю виступив ще один піаніст з Москви, добре нам знайомий за минулорічними фестивалями Вадим Руденко.

Цього разу концерт для двох фортепіано з оркестром французького композитора Франсіса Пуленка він виконував не з постійним партнером Миколою Луганським, як це було раніше на “Сіверських музичних вечорах”, а з українською піаністкою Марією Калугіною.

На сцені грали всесвітньовідомий піаніст з великим гастрольним досвідом та молода виконавиця.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1942

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".