Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 06:29:32

У Чернігові почалися вечори класичної музики

19.03.2012   07:58

Чекають зустрічі, як з улюбленими виконавцями, так і з дебютантами нашого фестивалю. Серед них Олексій Набіулін, який разом з академічним симфонічним оркестром “Філармонія” відкрив музичні вечори з виконання 3-го концерту Сергія Прокоф’єва.

Піаніст з Москви багато гастролює в Україні. Розуміє нашу мову і вільно спілкується нею. Дебютант фестивалю Олексій Набіулін мав два виступи – на відкритті “Сіверських музичних вечорів” та наступного дня вже із сольною програмою.Вдячні чернігівські глядачі вітали російського піаніста бурхливими оплесками.

У перший день фестивалю виступив ще один піаніст з Москви, добре нам знайомий за минулорічними фестивалями Вадим Руденко.

Цього разу концерт для двох фортепіано з оркестром французького композитора Франсіса Пуленка він виконував не з постійним партнером Миколою Луганським, як це було раніше на “Сіверських музичних вечорах”, а з українською піаністкою Марією Калугіною.

На сцені грали всесвітньовідомий піаніст з великим гастрольним досвідом та молода виконавиця.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1942

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.