Меморіальна дошка з’явилася на будинку, де жив Станіслав Реп’ях. ВІДЕО
Відомий письменник, перекладач, громадський діяч Станіслав Реп’ях останні 50 років свого життя провів у Чернігові. І тепер, через три роки після його смерті, на стіні будинку, де він мешкав, встановили меморіальну дошку.
![](/uploads/11981-m.jpg)
Колеги, друзі та учні Станіслава Панасовича прийшли на відкриття пам’ятного знаку, аби іще раз вшанувати цю визначну людину.
Звичайна стандартна п’ятиповерхівка у Чернігові за адресою Щорса 37-а. Тут жив Станіслав Реп’ях, відомий український поет і прозаїк, видатний перекладач. Він 35 років поспіль очолював обласну організацію Національної спілки письменників України.
Станіслав Реп’ях чи не для всіх своїх знайомих став другом та наставником, для колег же був учителем і справжнім взірцем. Характер мав м’який, серце – чуйне.
Ця видатна людина назавжди залишиться в серцях друзів як вірний друг та добрий наставник. А тим, хто його не знав особисто, меморіальна дошка на домі, де жив Станіслав Реп’ях, слугуватиме ще однією згадкою про нього.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.