Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 22:45:48

В Чернігові відбудеться дванадцятий міжнародний фестиваль журналістів

14.03.2012   08:05Агенцiя

Відповідно до розпорядження голови Чернігівської облдержадміністрації від 21 лютого 2012 року № 49 “Про проведення XІІ фестивалю журналістів регіональних ЗМІ “Золотий передзвін Придесення” та з метою послідовного проведення в області політики підтримки місцевих засобів масової інформації, піднесення престижності, суспільної значимості праці журналістів, 4-6 червня 2012 року в м. Чернігові відбудеться дванадцятий міжнародний фестиваль журналістів.

Номінації:
– Кращий журналіст друкованих ЗМІ;
– Кращий журналіст радіо;
– Кращий журналіст телебачення;
– Кращий керівник друкованих ЗМІ;
– Кращий керівник електронних ЗМІ;
– Відкриття року;
– За відданість професії;
– До 80-річчя Чернігівської області;
– Міжнародний конкурс журналістів Чернігівської, Брянської, Гомельської областей “Слов’янське перехрестя”;
– За перехід на кольоровий друк газети;
– Краще висвітлення діяльності влади;
– Рік спорту і ЄВРО -2012;
– Правове виховання населення.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини