Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 17:56:20

У Седневі як на Валу

02.10.2015   09:32

Седнів не лише мальовничий куточок Чернігівського району, селище з давнім цікавим історичним минулим, а й відоме як містечко народних майстрів, умільців, художників, роботящих і творчих людей, які відчувають красу.

Цьогоріч, як і декілька років поспіль, відбулося Всеукраїнське літературно-мистецьке свято “Седнівська осінь”.

Організатори свята подбали щоб гості відчули красу не тільки відчули красу Седнівських краєвидів, а й більше дізналися про Седнів-туристичний, історичний, духовний.

Гості мали можливість цього року відвідати унікальну Седнівську ГЕС.

До мистецького свята депутати, селищної ради разом головою М.О.Шевчиком підтримали пропозиції щодо виготовлення та встановлення інформаційних стендів про Георгіївську та Покровську козацькі церкви (фото Стефана Таранушенка 1928 року), “Седнівська фортеця” (використано матеріали дослідника фортець Чернігівщини Олександра Бондаря), “Спортивна гордість Чернігівського району”, “Седнів туристичний”.

До Дня незалежності України седнівці урочисто відкрили в центрі селища відновлений пам’ятник Т.Г.Шевченку, який чекав цього з 2010 року, коли біля Садиби Лизогубів з’явився новий пам’ятник.

Сподіваюсь, що депутати селищної ради з розумінням підтримають й інші пропозиції, зокрема щодо наближення Седнева до рівня туристичного, передбачивши відповідне фінансування на наступний рік.


Андрій Курданов

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини