Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 травня, 01:01:36

Чернігівський обласний архів отримав звання найкращої архівної установи України

12.03.2012   19:04Агенцiя

Підбиття підсумків роботи архівних установ за минулий рік, принесло Чернігівським зберігачам стародавніх документів перше місце у відомчому рейтингу.

Варто зазначити, що роботу архівістів оцінювали протягом усього минулого року і одразу за всіма напрямками роботи, а це і забезпечення збереженості та використання документів, і робота з фондоутворювачами архівних установ та наповнення національного архівного фонду.

Один із видів діяльності державних архівних установ — експонування рідкісних документів і нині у Чернігівському обласному архіві діє виставка присвячена 210-йрічниці створення Чернігівської губернії. Серед решти, тут можна знайти унікальні карти та плани містечок губернії, а також оригінальні відомості про порядок становлення об’єктів соціальної інфраструктури.

Ще одне важливе завдання архівістів — створити всі умови для проведення наукової роботи зі збереженими документами, сам за себе говорить той факт, що до Чернігівського архіву приїздять навіть дослідники із інших куточків України.

http://chodtrk.com.ua/?p=2467

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини