Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 12:20:26

Чернігівщина – один із незаперечних вітчизняних лідерів в області культури та сучасної музейної справи

20.10.2011   16:04

"Поринувши в особливу культурну атмосферу чернігівського краю, відвідавши музеї міста та області ми вкотре переконалися в тому, що Чернігівщина є одним із незаперечних вітчизняних лідерів в області культури та сучасної музейної справи."

Чернігівський обласний художній музей

Чернігівський обласний художній музей

Керівництво Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, що є найбільшим в Україні музеєм зарубіжного мистецтва, висловило щиру подяку голові Чернігівської обласної державної адміністрації Володимиру Хоменку за підтримку та сприяння у проведенні на базі Чернігівського обласного художнього музею тематичного семінару для директорів художніх музеїв України "Музей як культурний осередок: досвід та інновації” у вересні поточного року.

Як зазначається у листі, що надійшов на адресу облдержадміністрації, Чернігів став третім містом, яке взяло на себе клопіт з організації навчань, а рівень підготовки (як організаційний, так і змістовний) і, відповідно, результати перевищили здобутки попередніх років.

 Те, що роблять для презентації своїх унікальних колекцій та залучення громад Чернігівський обласний художній музей та Чернігівський обласний історичний музей є взірцем для інших музеїв України. І за це Вам, як керівнику області, наша велика шана і визнання, адже розвиток культури і, особливо, нові можливості державних музеїв, напряму залежать від розуміння та дієвої підтримки особистостей, які очолюють державні структури”, – йдеться у листі.

Також гаряче вітається підтримана Володимиром Хоменком ідея присвоєння Чернігівському обласному художньому музеєві імені визначного сина Чернігівщини, громадського та культурного діяча, благодійника, колекціонера Г.П. Галагана і створення на базі музею українського центру вивчення галаганівської спадщини.

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:05

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Срібне: рятувальники дістали з річки тіло потонулого чоловіка

Срібне: рятувальники дістали з річки тіло потонулого чоловіка 11:56

28 листопада об 19:10 до Служби порятунку "101" у смт Срібне від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що в межах районного центру у озері Графське знаходиться тіло людини.

Відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн

Відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн 11:42

У рамках проєкту етер "Бібліотайм" відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн. Тема заходу "Музика листопада".

Патрульні оперативно розшукали підлітка, що втік з лікарні

Патрульні оперативно розшукали підлітка, що втік з лікарні 11:02

Суботнього дня патрульні екіпажі отримали інформацію, що з травматологічного відділення обласної дитячої лікарні самовільно пішов пацієнт – 17-річний хлопець, який перебував на лікуванні.

Племпідприємство планує займатися переробкою сировини

Племпідприємство планує займатися переробкою сировини 10:54

ПрАТ «Чернігівське племпідприємство» в селі Довжик на виробляє за добу 26 т молока класу «екстра», яке здає компанії PepsiCo. Але в майбутньому планує самостійно зайнятися переробкою сировини.